fbpx

ANTYOKSYDACJA
CO TO TAKIEGO?

9 kwietnia, 2019

 

Modne i skuteczne podejście do przedłużania młodości

 

Antyoksydacja to po prostu powstrzymywanie procesu starzenia, tylko ubrane w bardzo dobrze i modnie brzmiące słowo. A odpowiedzialnymi za tę ochronę młodości są antyoksydanty, czyli popularne i znane przeciwutleniacze.

 

Antyoksydacja polega na walce z wolnymi rodnikami, które uszkadzają błony komórkowe przyśpieszając ich obumieranie. Związki antyoksydacyjne natomiast mają niwelować wolne rodniki, dzięki czemu skóra nie jest narażona na uszkodzenia, w skutek czego proces starzenia udaje się znacznie spowolnić. Dlatego tak istotne, by w Twoim kremie znalazł się taki antyoksydacyjny przedstawiciel.

 

ANTYOKSYDANTY – ZNASZ JE?

 

Tarczyca bajkalska

 

Jednym z najbardziej znanych antyoksydantów w kosmetologii jest tarczyca bajkalska. Zapobiega  uszkodzeniom łańcuchów DNA, ma unikalną zdolność przedłużenia życia komórek oraz chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. A znajdziesz ją w Kremie na dzień z ekstraktem z kawioru BioDermic Dermocosmetics.

 

Olej morelowy

 

Skuteczne właściwości antyoksydacyjne wykazuje również olej morelowy. Opóźnia powstawanie zmarszczek mimicznych, przeciwdziała utracie jędrności i matowieniu cery. Znajdziesz go w Kremie pod oczy z ekstraktem z kawioru BioDermic Dermocosmetics.

 

Ekstrakt z pereł

 

Do antyoksydantów zaliczają się również wyciągi z ekskluzywnej perły. Obfitują w białka, aminokwasy i składniki mineralne, dzięki czemu zapewniają skórze optymalne nawodnienie i ujędrnienie, nadając jedwabistą miękkość oraz promienny wygląd. Z tej serii BioDermic Dermocosmetics oferuje Ci dwa produkty: Krem do szyi i dekoltu z ekstraktem z pereł i całodobowy Krem przeciwstarzeniowy z ekstraktem z pereł. Poznaj je sama.

 

Ekstrakt z liści oliwnych

 

I oczywiście nasz prawdziwy hit – ekstrakt z liści oliwnych. Oliwkę każdy zna, ale to obecność wyciągów z liści oliwnych sprawia, że kremy z ich zawartością przynoszą spektakularne efekty. Znajdziesz je w kremach na dzień i na noc w naszej serii oliwkowej.

 

Poznaj nasze produkty, BIO ważne, by dać skórze to, co najlepsze w naturze.

Icon Icon Icon