fbpx

KREMY
ANTI–AGING

28 lutego, 2019

 

Przeciwzmarszczkowy czy przeciwstarzeniowy?

 

Dla wielu osób przeciwstarzeniowy i przeciwzmarszczkowy oznacza dokładnie to samo, ale uwaga, wcale tak nie jest. Zasadniczą różnicą jest fakt, że stosowanie kremu przeciwstarzeniowego opóźnia moment, gdy skóra, przynajmniej wizualnie, będzie wymagać działania tego drugiego.

 

PIELĘGNACJA PRZECIWSTARZENIOWA

 

 Przeciw oznacza za

 

Kosmetyki przeciwstarzeniowe to czysta prewencja. To walka o zachowanie młodego wyglądu skóry jak najdłużej jest to możliwe. Dlatego nazwa preparatu nawiązująca do starości nie powinna odstraszać młodych kobiet, dla których zmarszczki to jeszcze jakiś niedookreślony wymysł dorosłych.

 

Skóra poddana jest procesowi starzenia o wiele wcześniej niż nam się wydaje. I wcale nie daje o tym znać, więc zanim pojawią się pierwsze tego oznaki, warto ją systematycznie doinwestowywać. Wybierajmy kremy z zawartością witamin, substancji nawilżających oraz stymulujących syntezę włókien kolagenowych. Nie bójmy się tego, bo skóra ani się do tych dobrodziejstw nie przyzwyczaja, ani nie jest w stanie ich przedawkować, weźmie sobie tylko tyle, ile będzie potrzebować.

 

A konkretnie?

 

Olej sezamowy. To on ochroni skórę przed wolnymi rodnikami i opóźnia proces starzenia. Dlatego warto sięgnąć po kosmetyki z serii hialuronowej BioDermic Dermocosmetics, które dodatkowo dzięki zawartości usieciowanego kwasu hialuronowego zadbają o długotrwałe nawilżenie, elastyczność i sprężystość skóry. Zobacz produkty.

 

Nie zapominajmy również o oliwce. Znana i lubiana, ma nieśmiertelne właściwości przeciwstarzeniowe. A w kremach z linii BioDermic Dermocosmetics obok oliwki, znajdziesz również rzadko spotykany ekstrakt z liści oliwnych, który podbija to działanie do maksimum. Zobacz produkty.

 

TERAPIA PRZECIWZMARSZCZKOWA

 

Przeciw oznacza sprzeciw

 

Jeśli nie godzimy się na pierwsze zmarszczki, ani kolejne, to kosmetyki przeciwzmarszczkowe są właśnie dla nas. Dobrej jakości kosmetyki o takim przeznaczeniu spłycają zmarszczki, a nawet pozwalają zredukować ich ilość.

 

W czym ta moc? Kompozycja idealnie dobranych komponentów to podstawa. Składniki muszą ze sobą współpracować tak, by dostarczyć skórze odpowiedniego wsparcia w tej, nie ukrywajmy, ciężkiej walce. Czego dokładnie potrzebujemy? Profesjonalnych wypełniaczy zmarszczek.

 

Ostatnio pisaliśmy o spektakularnym pullulanie, który zachwyca swoimi możliwościami. Znajdziesz go w Kremie pod oczy z ekstraktem z kawioru. Nie bez znaczenia jest tu też obecność składnika wiodącego. Ekstrakt z kawioru bowiem przyśpiesza proces odnowy komórek oraz produkcję kolagenu i elastyny, co w połączeniu z pullulanem sprawia, że walka ze zmarszczkami staje się bardziej wyrównana. Zobacz całą serię kawiorową.

 

Jeśli mowa o terapii antyzmarszczkowej nie może tu zabraknąć słowa o aktywnym biologicznie kolagenie. Posiada właściwości silnie nawilżające, ujędrniające i regenerujące. Zapobiega wiotczeniu skóry, poprawiając jej elastyczność i napięcie. Poznaj nasze kosmetyki z serii kolagenowej i zapoznaj się z ich niepowtarzalną recepturą. Sprawdź.

 

 

BIO nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie by dać skórze, to co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon