O NAS – Biodermic

WITAMY
W ŚWIECIE PIELĘGNACJI SKÓRY

 

 

 

Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami… Moglibyśmy opowiadać bajki, jak to dawno, dawno temu, pewien czarodziej podczas eksperymentu wywołał niespodziewany wybuch. Flakony z magicznymi eliksirami wystrzeliły z wielkim hukiem, w wyniku czego powstała mikstura o niespotykanych właściwościach. Ale tego nie zrobimy. Bo to nieprawda. Bio to nie przypadek. Bio to lata doświadczeń i badań ludzi pełnych pasji, wiedzy i uporu. BioDermic Dermocosmetics to kwintesencja ludzkiej dociekliwości, otwartości i szacunku do natury, która dała nam największe skarby, a naszym zadaniem jest dociec, jak z nich korzystać.

Icon Icon Icon

Our story

 

I to nam się udało. Stworzyliśmy kosmetyki, które w swej prostocie zadziwiają działaniem. Ich receptury to kompozycja składników, których wzajemne relacje wzmacniają działanie każdego z osobna. Uzyskujemy w ten sposób efekt synergii, który idealnie odzwierciedla ducha marki BioDermic Dermocosmetics. Nasze produkty mają być czymś więcej niż tylko kosmetykiem, mają być namiastką profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, na które możesz sobie pozwolić każdego dnia.

Wejdź do świata BioDermic Dermocosmetics, zachowaj młodą skórę na dłuzej.

 

BiO Idea

 

BioDermic – nasza nazwa to nasza filozofia. Bio – bio używamy naturalnych surowców. Dermic (ang. derma = skóra) – bio naszym celem jest piękna i młoda skóra. Dermocosmetics – bio stosujemy aktywne biologicznie substancje, a nasze receptury opierają się na synergicznym działaniu, tak jak leki. Zawierają zdecydowanie więcej składników bioaktywnych, dzięki czemu ich działanie jest szersze niż zwykłych kosmetyków.

 

 

Jakość przede wszystkim

 

Udoskonalone receptury naszych kosmetyków pozwalają uzyskać efekty profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. W czym tkwi sekret?

• Główne składniki aktywne zmieniliśmy na dużo bardziej skoncentrowane i zwiększyliśmy ich ilość do maksimum
• Wydobyliśmy aktywną formę substratów wiodących
• Poprzez odpowiedni dobór komponentów czynnych uzyskaliśmy spotęgowane działanie synergiczne
• Wyeliminowaliśmy silikony i zastąpiliśmy je naturalnymi emolientami, które przyspieszają wchłanianie oraz chronią skórę przed wysuszaniem
• Paraben free – oczywista cecha produktów BioDermic Dermocosmetics. Nasze kosmetyki są pozbawione parabenów, dzięki czemu są w 100% bezpieczne dla zdrowia i urody.

Stawiamy na skuteczność działania, wielofunkcyjność i profesjonalizm. Wszystko po to, aby dać Ci najwyższej jakości produkty za przystępną cenę. Nasze kosmetyki są dedykowane Pięknu, a Piękno jest w Tobie, wydobądźmy je razem.

Przeciwstarzeniowy krem na dzień

Krem do twarzy, który doskonale pielęgnuje młody wygląd Twojej skóry. Bioaktywny kolagen i cenny olej z…

Przeciwstarzeniowy krem na noc

Krem na noc oparty na wysoce skoncentrowanych składnikach aktywnych. Bio-kolagen odpowiada za utrzymanie spoistości, wytrzymałości na…