fbpx

JAK PRZYGOTOWAĆ
SKÓRĘ NA WIOSNĘ?

11 kwietnia, 2019

 

Piękna skóra na piękne dni

 

Wiosna! Piękna sprawa, ale żeby było naprawdę pięknie, należy się do tego odpowiednio przygotować. Mowa oczywiście o skórze, która po zimie może doznać nie lada szoku, na szczęście pozytywnego. Jednak by w pełni skorzystać z tych dobrodziejstw natury, skóra potrzebuje odświeżenia i regeneracji.

 

Po zimowych ciągłych wahaniach temperatury, gdzie skóra narażona była raz na zderzenie z zimnem i wilgocią, a za chwilę na ciepło i przesuszenie, czas na totalną regenerację. Dlatego naszą niekiedy szarą, szorstką, odwodnioną i podrażnioną skórę musimy doinwestować w witaminy i składniki odżywcze.

 

 

Po pierwsze peeling

 

W pierwszej kolejności przyda się małe katharsis, czyli oczyszczenie i przygotowanie skóry do przyjęcia jak największej ilości substancji aktywnych. Nie zapominajmy, że skóra jest nieco rozdrażniona po zimie, więc odświeżajmy ją delikatnie. Świetnie sprawdzają się peelingi domowej roboty, np. na bazie płatków owsianych, miodu i soku z cytryny.

 

Po drugie maski

 

Maska to najlepszy i najbardziej efektywny zastrzyk energetyczny dla skóry. Dobra maseczka przekazuje skórze mnóstwo wartości odżywczych, a czas jaki musimy przeznaczyć na taki zabieg gwarantuje, że skóra pobierze ich tyle, ile potrzebuje. Wybierajmy jednorazowe maski w płacie, gdyż są bardziej higieniczne i efektywne.

 

Do silnej regeneracji naskórka polecamy Maskę Aloesową. Aloes zawiera witaminy A, C i E, dzięki czemu skóra jest nawilżona i uelastyczniona.

 

Dla skóry przesuszonej wybierz Maskę hialuronową, która zapewni głębokie i długotrwałe nawilżenie. Dodatkowo kwas hialuronowy napina skórę wygładzając drobne zmarszczki.

 

Jeśli chcesz poprawić koloryt skóry wypróbuj Maskę Kawiorową. Odżywczy koktajl kawiorowy jest bogaty w proteiny i minerały, głęboko rewitalizuje skórę przywracając jej promienny wygląd.

 

Natomiast jeśli najbardziej zależy Ci na efekcie ujędrnienia, postaw na Maskę kolagenową. Bio-aktywny kolagen wraz z dużą dawką substancji aktywnych zahamują proces powstawania zmarszczek i poprawią kondycję skóry.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej o zachwalanych przez klientki maskach BioDermic Dermocosmetics https://dermocosmetics.pl/dlaczegomaska/

 

 

Po trzecie serum  

 

Jeśli jeszcze nie wprowadziłaś do codziennej pielęgnacji żadnego serum, to teraz jest na to doskonały moment. Lekka konsystencja sprawia, że składniki w nim zawarte łatwiej przenikają w głąb skóry, dzięki czemu efekty są bardziej zauważalne niż po użyciu kremu. Pamiętaj by zawsze stosować serum w parze z kremem. Jest to ważne, gdyż krem zabezpieczy skórę przed wyparowywaniem składników zaaplikowanych z serum.

 

Dowiedz się więcej o zaletach serum i sprawdź hity od BioDermic Dermocosmetics https://dermocosmetics.pl/wiecejniz-krem/

 

 

Po czwarte krem

 

Do kremów doszłyśmy w sposób naturalny, a jak naturalny to i krem musi być oparty o naturalne składniki. Dlatego serdecznie zapraszamy do wypróbowania kremów na dzień i na noc marki BioDermic Dermocosmetics. W okresie wiosennym stawiamy na kosmetyki o lekkiej konsystencji. Dzięki temu nie zatykają porów, dają skórze pooddychać i co najważniejsze – szybko się wchłaniają dostarczając skórze drogocenne składniki.

 

Sprawdź bogatą kolekcję kremów od BioDermic Dermocosmetics i skompletuj swój ulubiony zestaw na wiosnę. https://dermocosmetics.pl/krem-dzienczy-noc/

 

 

 

Poznaj nasze produkty, BIO ważne, by dać skórze to, co najlepsze w naturze.

Icon Icon Icon