fbpx

UNIKAJ
TYCH BŁĘDÓW!

23 sierpnia, 2019

 

5 grzechów pielęgnacji skóry

Im więcej, tym lepiej? Im częściej, tym skuteczniej? Pytań odnośnie pielęgnacji skóry jest wiele i bardzo dobrze, że je sobie stawiamy. A jeszcze lepiej, jak poznamy na nie odpowiedzi, bo jak się okazuje „zgrzeszyć” przed lustrem można na wiele sposobów. Co zatem można zrobić źle?

 

Można zapomnieć… umyć rąk, albo może nam się tylko wydawać, że są czyste. A jeśli ich nie umyłaś tuż przed aplikacją kremu, to na pewno już nie są! O tym bardzo często zapominamy i niepotrzebnie wcieramy w skórę twarzy drobinki kurzu, roztocza i bakterie. Warto też zabezpieczyć sam krem na podobną okoliczność. Ale jak? Wybierać odpowiednie opakowania. Najlepszym rozwiązaniem są higieniczne buteleczki typu airless, które nie tylko chronią swoją zawartość przed zanieczyszczeniem, ale i gwarantują optymalne dozowanie i wykorzystanie emulsji do ostatniej kropelki. Dowiedz się więcej!

https://dermocosmetics.pl/airless-czylimniej-powietrza/

 

Można źle… rozpoznać potrzeby swojej skóry i co za tym idzie, stosować błędnie dobrany krem. Można doprowadzać do zbytniego przesuszenia lub przetłuszczenia skóry, zwłaszcza, gdy nie wiadomo, jaka jest w końcu ta cera, sucha czy tłusta? A może mieszana? W rezultacie każdemu może się pomieszać… A gdy przedobrzymy, to wynikają z tego same kłopoty. Za tłusto, to i więcej wyprysków. Za sucho, to tym łatwiej o podrażnienia. Dlatego najbezpieczniej skupić się na odpowiednim nawilżeniu. Tego nie da się przedawkować! A do tego celu polecają się w szczególności nasze kosmetyki z serii hialuronowej, kawiorowej i oliwkowej. Poznaj je i odkryj bogatą recepturę, bo dogłębne nawilżenie to dopiero początek!

 

Może nam się wydawać… że im więcej kosmetyków na półce, tym lepiej. Ale często kończy się na pięknym widoku i tyle. Łatwo o przekombinowanie, a tego nasza skóra nie zniesie! Zbyt duża ilość produktów różnych firm przy jednym zabiegu może być niezwykle ryzykowna. Nigdy nie wiadomo, jaką reakcję wywołają i ciężko przewidzieć, jak zareaguje na to Twoja skóra. Mogą wzajemnie się wręcz zwalczać, a pole bitwy, jakim w tym przypadku jest Twoja skóra, mogą pozostawić w opłakanym stanie. A jak wiele z nas wie, przywrócić skórę do równowagi po takich eksperymentach to długa droga przez mękę. Dlatego lepiej trzymać się zasady – w jednym rytuale łączyć kosmetyki tylko jednej marki. BioDermic Dermocosmetics oferuje całą gamę produktów, dzięki którym wykonasz swój domowy zabieg spa pod całkowitą kontrolą. Więc jeśli stosujesz np. serum, to sięgaj po krem z tej samej linii. Polecamy 3 takie super duety: z serii hialuronowej, kawiorowej oraz kolagenowej. Wybierz idealny dla siebie!

 

Może szyja to nie… twarz, ale na pewno jej przedłużenie. Często uświadamiamy sobie o tym trochę zbyt późno, a to wielki błąd. To samo tyczy się dekoltu, który wymaga stałej i intensywnej pielęgnacji, bo to właśnie te partie ciała są prawdziwą wizytówką kobiety i wiele mówią o jej wieku. Jasne, że nie ma przeciwskazań, aby do szyi i dekoltu stosować swój ulubiony krem do twarzy, ale jeśli mamy prawdziwego eksperta w tej dziedzinie, to czemu nie skorzystać z jego profesjonalnych właściwości? Mowa tu Kremie do szyi i dekoltu z ekstraktem z pereł BioDermic Dermocosmetics, którego skład został opracowany specjalnie pod potrzeby tej jakże wrażliwej i delikatnej skóry. Wyciąg z pereł jest bogaty w białka, aminokwasy i składniki mineralne, dzięki czemu skóra jest doskonale nawilżona, staje się jędrna i jedwabiście gładka. A do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy, polecamy perłowy Krem przeciwstarzeniowy na dzień i noc.

 

No i można też zapomnieć o… oddychaniu. O tak, skóra też tego potrzebuje, więc daj jej czasem głęboki oddech i nie przesadzaj z makijażem. Ponoć wygląda się wtedy nawet o wiele młodziej. Wystarczy lekki kremik na twarz i jest super. Prawda? No dobra, lekko rzęsy i teraz już na pewno jest super! Nasze szybko wchłaniające się kremy na dzień i noc polecają się gorąco na takie wspólne oddychanie pełną parą! ?

 

Poznaj nas już dziś!

 

Zapraszamy do odkrywania kosmetyków BioDermic Dermocosmetics, BIO ważne by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon