fbpx

SIŁA NAWILŻENIA
W KREMIE

17 kwietnia, 2019

 

NMF – Naturalny Czynnik Nawilżający

 

NMF to naturalny czynnik chroniący skórę przed odwodnieniem. A jego lokalizacja to warstwa rogowa skóry, a niekiedy… kosmetyki o wyjątkowych recepturach. Obok kolagenu i kwasu hialuronowego, to kolejny składnik, który w naturalny sposób wpisuje się w oryginalny proces odnowy skóry.

 

Natural Moisturizing Factor jest kompleksem substancji rekonstruujących naturalny czynnik nawilżający NMF występujący w warstwie rogowej skóry. Są to m.in. aminokwasy, mleczany, mocznik  oraz kwas PCA. Mają one niezwykłe zdolności do wiązania wody, dzięki czemu wykazują działanie nawilżające i wygłądzające.

 

NMF zalecany jest do kosmetycznego wykorzystania w produktach nawilżających dla każdego rodzaju skóry, jak i tych przeznaczonych do stosowania w obszarach o niskiej wilgotności powietrza (np. pomieszczeniach klimatyzowanych).

 

W jakich produktach BioDermic Dermocosmetics znajdziesz NMF?

 

Krem na dzień i Krem na noc z ekstraktem z oliwek

 

W obu kremach oliwkowych BioDermic Dermocosmetics jednym ze składników jest właśnie nawilżający czynnik NMF, ale nie sposób nie wspomnieć o jego towarzyszach. Przede wszystkim jest to znakomite połączenie oliwy z oliwek z wyciągiem z liści oliwnych. A to właśnie rzadko spotykane w kosmetykach liście oliwne wzbogacają krem w sposób spektakularny. Zawierają liczne antyoksydanty i polifenole, które zwalczając wolne rodniki przeciwdziałają procesom przedwczesnego starzenia. Dlatego też oba kremy to wspaniały duet na dzień i noc, który zaspokoi wiele potrzeb każdej cery.

 

Serum kolagenowe z kolagenem morskim + Maska kolagenowa

 

NMF znajdziesz również w Serum kolagenowym BioDermic Dermocosmetics, jak w Masce kolagenowej BioDermic Dermocosmetics, która nasączona jest również serum kolagenowym. Warto dodać, że kompleks NMF oprócz nawilżenia i wygładzenia, przynosi też poprawę kolorytu cery. Natomiast bio-aktywny kolagen zapobiega wiotczeniu skóry, poprawia elastyczność i napięcie, dzięki czemu to Serum można polecić każdemu, kto oczekuje ujędrnienia skóry i błyskawicznej poprawy jej kondycji.

 

Maska kawiorowa

 

I oto jeszcze jedna bohaterka BioDermic Dermocosmetic, która może się poszczycić Naturalnym Czynnikiem Nawilżającym w swoim składzie. Dzięki temu skóra jest doskonale nawilżona i uelastyczniona. Dodatkowo zawarty w masce koktajl kawiorowy, bogaty w proteiny i minerały głęboko rewitalizuje skórę i stymuluje odnowę komórkową. Dlatego warto po nią sięgać, bo skóra po takim zabiegu zyskuje zdrowy i promienny wygląd.

 

Zapraszamy do odkrywania receptur kosmetyków BioDermic Dermocosmetics, BIO ważne, by dać skórze to, co najlepsze w naturze.

Icon Icon Icon