fbpx

PRAWDZIWA PEREŁKA –
W KOSMETYKACH

28 listopada, 2018

Ekstrakt z pereł – prawdziwa perełka w kosmetykach!

 

Jeśli kobiecą szyję otacza sznur pereł, to można śmiało przypuszczać, że ich właścicielka ma zamiłowanie do naturalnego piękna i dyskretnej elegancji. Jeśli natomiast krem do twarzy zawiera ekstrakt z pereł, to można mieć wręcz pewność, że jest to kosmetyk o bezcennych właściwościach.

 

W pielęgnacji skóry ekstrakt z pereł jest ceniony od wieków. Już Kleopatra stosowała tonik, w skład którego wchodziła sproszkowana masa perłowa.  Chronił skórę przed egipskim słońcem i neutralizował wpływ wolnych rodników na komórki naskórka. Ale to nie koniec.

 

Ekstrakt z pereł jest bogaty w aminokwasy i składniki mineralne, dzięki którym wykazuje silne właściwości odżywcze, łagodzące i regenerujące komórki naskórka. Wspomaga gojenie i pobudza metabolizm komórkowy skóry. Jeśli jednak do perły dodamy jeszcze coś zjawiskowego, to znów powiemy: ale to jeszcze nie koniec i z dumą przedstawimy nasze kosmetyki, których składniki wspomagają się we wzajemnym działaniu potęgując efekty do maksimum.

 

Więc jeśli krem zawiera dodatkowo wyselekcjonowane wyciągi z oliwki, to wykaże zdolność do ochrony skóry przed czynnikami zewnętrznymi. A jeśli w swoim składzie ma olej ze słodkich migdałów, to zadba o intensywne wygładzenie i uelastycznienie. A jeśli na dodatek może pochwalić się sekwencją oligosacharydów opartych na kwasie glukuronowym, to spodziewaj się, że kwas zapewni Ci wspaniałe nawilżenie i zostanie przywrócona prawidłowa objętość skóry. Więc jeśli to wszystko znajdziesz w jednym kremie, to musi być to Krem do szyi i dekoltu z ekstraktem z pereł marki BioDermic Dermocosmetics. Sama się zdziwisz, ile potrafi.

 

Wypróbuj również wielozadaniowy Krem na dzień i na noc do skóry suchej wymagającej poprawy kolorytu i rozświetlenia. Nasz Krem przeciwstarzeniowy z ekstraktem z pereł posiadający potwierdzone właściwości regenerujące, wygładzające i poprawiające kondycję skóry również może zadziwić swoim działaniem. Zawarty w nim bioaktywny ekstrakt z lukrecji posiada silne właściwości łagodzące i wspomaga ochronę przed promieniowaniem UV, co czyni go doskonałym wsparciem w ciągu dnia. Natomiast obecność wosków shea i oleju słonecznikowego będą czuwać nad procesem regeneracji i wygładzania skóry przez całą dobę.

 

Życzymy perłowych doświadczeń! Spróbuj, BIO ważne, by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon