fbpx

PIELĘGNACJA
WE DWOJE

26 lipca, 2019

 

On też może dbać o skórę z BioDermic Dermocosmetics

Schowasz mi portfel? Która kobieta nie słyszała tego pytania od faceta chociaż raz w życiu. Od tego samego faceta, który niejednokrotnie podśmiewuje się z kobiecych toreb, w których można znaleźć niemal wszystko! Tak, również JEGO portfel, kluczyki do samochodu i chusteczkę, której akurat potrzebuje, ale „akurat” jej nie ma przy sobie. Dlaczego o tym piszemy?

BIO tak samo jest z kosmetykami! Faceci mogą się śmiać z naszych zabiegów pielęgnacyjnych, ale na pewno nie mieliby nic przeciwko, żeby doświadczać podobnych efektów. Ale im „nie wypada”, to „niemęskie”, czy co tam innego. Oczywiście zdarzają się i przypadki, że to mężczyźni przydługo siedzą w łazience, ale na pewno nie będą się chwalić, że stali przed lustrem wklepując krem. Wiemy również, że istnieją i tacy, którym dbanie o siebie, w tym nawet paradowanie z maseczką na twarzy wcale nie przeszkadza, nie odejmuje męskości, a wręcz dostarcza frajdy i nie lada przyjemności. A więc przyjrzyjmy się tym grupom po kolei i zastanówmy się, jak do nich trafić i z czym…

 

KATEGORIA „NA CAŁEGO”

To faceci, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a przynajmniej takich, które mogłyby poddać w wątpliwość ich niezaprzeczalną męskość. Jeśli Twój mężczyzna należy do tego typu mężczyzn, to po pierwsze masz wielkie szczęście, a po drugie czeka Was wiele zabawy we dwoje. W szczególności polecamy Wam nasze maseczki, które dostarczą masę wrażeń dla ducha i ciała. A co macie do wyboru?

Głębokie nawilżenie i wygładzenie w wykonaniu Maski hialuronowej BioDermic Dermocosmetics.

Intensywną regenerację i poprawę kolorytu skóry za sprawą Maski kawiorowej BioDermic Dermocosmetics.

Ujędrnienie i odżywienie skóry dzięki Masce kolagenowej BioDermic Dermocosmetics.

Regenerację naskórka i łagodzenie podrażnień autorstwa Maski aloesowej BioDermic Dermocosmetics.

 

KATEGORIA „PO KRYJOMU”

Jeśli Twój partner nie lubi celebrować zabiegów pielęgnacyjnych lub po prostu nie eksponuje tego przed całym światem, ale jednocześnie nie jest mu obojętna kondycja skóry, to… To pewnie po kryjomu korzysta z Twoich kosmetyków, a przynajmniej czasem mu się to zdarzy. W takiej sytuacji można mu nieco pomóc i podsunąć najbardziej odpowiedni. W szczególności zalecamy, by w zasięgu jego wzroku stał krem głęboko nawilżający, kojący i regenerujący. Dlatego przyda się Krem na dzień z kwasem hialuronowym BioDermic Dermocosmetics plus jego nocny odpowiednik, jak również krem na dzień i na noc z serii oliwkowej BioDermic Dermocosmetics. Kwas hialuronowy, jak i wyciąg z oliwki i liści oliwnych Twój partner doceni za moc nawilżenia i wygładzenia, więc zapewne będzie sięgał po te kremy częściej niż myślisz, więc może z czasem dołączy do kategorii… „NA CAŁEGO”.

 

KATEGORIA „CHYBA, ŻE TY”

No i mamy bardzo wdzięczną grupę mężczyzn, którzy z chęcią skorzystają z dobrodziejstw pielęgnacyjnych, ale z inicjatywą musisz wyjść Ty! Jest to o tyle korzystne, że możesz mu zaaplikować dokładnie to, czego potrzebuje jego skóra w danym momencie. Jeśli widzisz podrażnienia po goleniu, możesz mu w ramach „terapii” zaproponować łagodzącą Maskę aloesową, jeśli widzisz przesuszoną skórę, to sama możesz posmarować mu twarz Kremem na dzień z ekstraktem z oliwek, a jeśli jego skóra wskazuje na zmęczenie, to zaaplikuj mu porcję Kremu na dzień z kwasem hialuronowym. Jak sam zobaczy rezultaty, to może szybko przeskoczyć do kategorii „PO KRYJOMU” albo jeszcze szybciej dołączy do Ciebie i podda się wspólnym rytuałom pielęgnacyjnym. Zapraszamy i życzymy fantastycznych wrażeń.

 

Poznaj nas już dziś!

 

Zapraszamy do odkrywania kosmetyków BioDermic Dermocosmetics, BIO ważne by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon