fbpx

OTWÓRZ SIĘ
NA SEZAM!

15 lutego, 2019

 

A ON podaruje Ci młodszą skórę

 

Pochodząca z jednej z „Baśni Tysiąca i Jednej Nocy” magiczna formuła „Sezamie otwórz się!” wcale nie traci swojej mocy w rzeczywistości. Tak jak Ali Babę zaprowadziła do ukrytych w jaskini skarbów, tak i Ciebie poprowadzi w stronę bogactwa zawartych w sezamie składników.

 

Olej sezamowy

 

Sezam jest znany i lubiany od co najmniej tysiąca lat. I to zarówno ze względu na swoje walory smakowe, jak i właściwości kosmetyczne, za które odpowiedzialny jest wyrabiany z niego olej sezamowy. Dodawany do kosmetyków nadaje im zdolności przeciwstarzeniowe, regeneracyjne i ochronne.

 

Działanie przeciwutleniające wynika głównie z wysokiej zawartości sezaminy i sezamoliny, dzięki którym skóra odzyskuje elastyczność i następuje gwałtowna modyfikacja w mikrostrukturze warstwy rogowej. Te efekty podbijane są jeszcze bardziej przez obecność witaminy E, która ma zdolność do wychwytywania wolnych rodników. Ta z kolei działa fotoochronnie, dzięki czemu kosmetyk z zawartością oleju sezamowego staje się dla skóry naturalnym filtrem przeciwsłonecznym.

Olej sezamowy zapewni również optymalne nawilżenie, oczyszczenie, poprawi elastyczność i ukrwienie. Bogaty w minerały takie jak żelazo, wapń, potas, magnez oraz cynk, odżywi i zregeneruje naskórek. Więc czego chcieć więcej? Odpowiedniego kosmetyku!

 

Krem na noc

 

Oferujemy dwa kremy na noc z zawartością tego niesamowitego składnika. Dla cery wymagającej maksymalnego nawilżenia polecamy Krem na noc z kwasem hialuronowym, a dla skóry potrzebującej ujędrnienia – Krem na noc z kolagenem morskim.

 

Dzięki właściwościom składników wiodących, możesz zatem liczyć na znacznie więcej. Kwas hialuronowy  posiada silne właściwości higroskopijne, dzięki czemu znacząco zwiększa nawilżenie, ujędrnienie i napięcie skóry. Wygładza drobne zmarszczki i nierówności. Natomiast aktywny biologicznie kolagen morski odpowiada za utrzymanie spoistości oraz elastyczność tkanki łącznej. Przywraca skórze właściwą gęstość i jędrność, wyraźnie odmładza i łagodzi rysy twarzy.

 

Krem na dzień

 

Aby pielęgnacja twarzy była kompleksowa oczywiście nie może zabraknąć kremu na dzień. Dlatego też, analogicznie proponujemy krem z serii hialuronowej i kolagenowej.

 

Oba kremy, zarówno Krem na dzień z kwasem hialuronowym, jak i Krem na dzień z kolagenem morskim, odpowiadają przede wszystkim za optymalne nawilżenie. W kremie hialuronowym, obok kwasu hialuronowego, odpowiedzialny za to jest działający wielopoziomowo hydrokompleks, natomiast w kremie kolagenowym mukopolisacharydy, które dodatkowo nadadzą skórze sprężystość i jędrność.

 

Zawsze warto doceniać rolę poszczególnych komponentów kosmetyków, ale jeszcze większą uwagę należy zwrócić na efekty ich wspólnego działania. Dlatego zapraszamy do świata BioDermic Dermocosmetics, bo synergia to nasza domena.  Poznaj nasze kremy, BIO warto.

 

 

BIO ważne, by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon