fbpx

OLIWKOWY ZACHWYT
RECENZENTEK

28 czerwca, 2019

Dlaczego kremy z ekstraktem z oliwek BioDermic Dermocosmetics są takie wyjątkowe?

Nie bez powodu od dawna pisaliśmy o fenomenie naszych kremów z ekstraktem z oliwek. Podkreślaliśmy wielokrotnie, że to przekonanie o odkryciu oliwki na nowo tkwi w wyjątkowym połączeniu jej owoców i liści, bo to właśnie one wykazują nieprawdopodobnie silne właściwości antyoksydacyjne.

 

Dowiedz się więcej o oliwce BioDermic Dermocosmetics: https://dermocosmetics.pl/fenomenoliwki/

 

A teraz przyszła pora, byście to Wy wypowiedziały się na temat oliwkowych kremów BioDermic Dermocosmetics, w konsekwencji czego, BIO przecież już znamy te opinie, J będziemy mogli z pełną odpowiedzialnością i konsekwencją powtarzać: odkryliśmy fenomen oliwki na nowo! Przeczytaj dlaczego!

 

KREM NA DZIEŃ Z EKSTRAKTEM Z OLIWEK

Przyjemnie treściwa konsystencja a jednocześnie bezproblemowa w aplikacji. Krem nie pozostawia po sobie lepkiego filmu jak i przez cały okres jego użytkowania nie zapchał mojej skóry. Bardzo dobrze utrzymał poziom jej nawilżenia oraz w połączeniu z serum wspomógł ujednolicić jej kolor. Skóra przez ten czas pozostaje być delikatna i gładka w dotyku. Jak najbardziej miło popatrzeć na nią z rana w lustrze.

30plusblog

 

Bardzo trafiony produkt. Dobrze spełnia swoją rolę ochronną, a jednocześnie całkiem dobrze nawilża cerę. Pracuję w pomieszczeniach suchych, klimatyzowanych i nawet wieczorem, pod koniec dnia pracy, nie mam uczucia pieczenia, czy ściągnięcia skóry twarzy.

Myślipotarganej

 

Pozostawia skórę gładką w dotyku, świetnie przygotowuje ją na makijaż. Podkład trzyma się dobrze, nie roluje się. Tak więc krem ten jest świetną bazą pod makijaż. W ten sposób spisuje się świetnie. Krem też ma bardzo przyjemny zapach. Jest taki świeży, orzeźwiający, średnio wyczuwalny. Pozostaje na skórze przez długi czas.

Życiowa sałatka

 

KREM NA NOC Z EKSTRAKTEM Z OLIWEK

Jeśli chodzi o konsystencje, przypomina swoją wersję na dzień. Dla mnie jest idealna. Krem bardzo szybko się wchłania a skóra nie pozostaje lepka. Oba kremy nigdy nie wywołały u mnie uczucia ściągania, czy też braku odpowiedniego nawilżenia skóry. Żaden z nich nie wywołał też niepożądanej reakcji jak zaczerwieniania czy podrażnienia. Krem na noc jest idealnym uzupełnieniem wersji na dzień. Zapach obu kremów jest odpowiednio delikatny i słodkawy, co z pewnością uprzyjemnia ich stosowanie.

30plusblog

 

Świetnie spisuje się w swojej roli. Rano po przebudzeniu, skóra jest odpowiednio nawilżona. Każda osoba z suchą cerą, która irytują odstające skórki rano, to doceni. Duet ten spisał się świetnie. Skóra dobrze reaguję na oba kosmetyki. Nie jest ściągnięta, nie wystąpiły też żadne podrażnienia. Moja skóra bardzo z nimi się polubiła. To, co zauważyłam to nawilżenie i ujędrnienie skóry. Stała się ona przyjemna w dotyku, elastyczna i pięknie promienna. Poprawił się jej stan. Po każdej nocy, budzę się z skórą odżywioną, a nie wysuszoną, jak to często bywało. Wszystkie moje niedoskonałości, zdecydowanie szybciej się goją. Skóra jest uspokojona i wyciszona.  Duet ten spisał się więc świetnie!

Życiowa sałatka

 

OLIWKA NAWET NA POPRAWĘ HUMORU

Dzięki autorce bloga Gotuj i mieszkaj dowiedzieliśmy się jeszcze czegoś ekstra!

Oliwa z oliwek znana jest ze swoich dobroczynnych właściwości. Mnie jednak nie przekonuje jej zapach w kosmetykach, to znaczy tak mi się wydawało, dopóki nie wypróbowałam właśnie tej serii kosmetyków. Zapach jest po prostu nieziemski, tak piękny, że za każdym razem, kiedy nakładałam krem od razu polepszał mi się humor.

Wiola

 

Dlatego w ramach podsumowania możemy tylko podziękować i zachęcać do dalszego wyrażania opinii w naszym sklepie i na facebooku, BIO liczy się piękna skóra i co za tym idzie – doskonały nastrój! Zapraszamy do testowania, zwłaszcza, że teraz nasze dermokosmetyki dostępne są również w wersji podróżnej! Dowiedz się więcej! https://dermocosmetics.pl/kremowe-hityna-wakacje/

 

Źródła:

http://www.gotujimieszkaj.pl/2019/04/pielegnacja-z-biodermic.html#

https://www.zyciowasalatka.pl/2019/03/oliwki-plus-aloes-na-piekna-skore.html

http://myslipotarganej.pl/test-dermokosmetykow-biodermic/#disqus_thread

http://www.30plusblog.pl/2019/01/swiat-naturalnego-piekna-biodermic.html

 

Poznaj nas już dziś!

 

Zapraszamy do odkrywania kosmetyków BioDermic Dermocosmetics, BIO ważne by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon