fbpx

KREMY KOLAGENOWE
– OPINIE

31 maja, 2019

 

Jak się sprawdza kolagen BioDermic Dermocosmetics?

 

Jak wiadomo, kolagen ma właściwości wpływające na nawilżenie, wygładzenie oraz poprawę kondycji skóry. Czego zatem można się spodziewać po stosowaniu kremów BioDermic Dermocosmetics z serii kolagenowej?

Jakie ma działanie nasz kolagen? Wygładza, napina, wyrównuje koloryt skóry, zmiękcza, liftuje, uelastycznia, odżywia, ujędrnia, modeluje owal twarzy, regeneruje i silnie  nawilża. Coś jeszcze? Tak! Możemy dodać, że mamy tego pewność, bo sami go pozyskujemy i  po prostu znamy się na rzeczy. Oczywiście to jest nasze stanowisko, czy potwierdzają to recenzentki? Przekonaj się sama!

 

Na starcie, jak napisała autorka bloga Mangomania78, dowiadujemy się, że „bardzo dobre wrażenie zrobiły opakowania. Tak niewiarygodne w sumie nie duże akcenty złote spowodowały, że każda z linii daje nam pewien kredyt zaufania od samego początku.” Czy taki efekt się utrzymał po przetestowaniu samych kremów? Sprawdź!

 

KREM NA DZIEŃ Z KOLAGENEM MORSKIM

Szybko się wchłania, nie tłuści i nie pozostawia widocznego filmu.

Cera staje się gładsza, co czuć w dotyku i widać.

Miraga80

 

Krem na dzień szybko się wchłania, pięknie wygładza skórę i zdecydowanie utrzymuje się to podczas regularnego stosowania. Spokojnie nadaje się pod makijaż.

Malinkowy Świat

 

KREM NA NOC Z KOLAGENEM MORSKIM

Skóra od razu w odczuciu jest dobrze nawilżona.

Bio-kolagen wraz z olejkiem geraniowym spowalniają proces starzenia się skóry. Jest to odpowiedni produkt dla mojej dojrzałej skóry, działa przeciwzmarszkowo i wygładzająco. 

Miraga80

 

Wchłania się trochę dłużej i zauważyłam, że wystarczy go naprawdę niewiele do dobrego nawilżenia twarzy.

Rano twarz wygląda zdecydowanie lepiej niż bez użycia jakiegoś kremu, jest bardziej wypoczęta, skóra jest nawilżona i nie ma tej typowej dla poranków „opuchlizny” na pyszczku, przez którą nie otwiera się nikomu drzwi po przebudzeniu 😉

Malinkowy Świat

 

KREM NA DZIEŃ I NA NOC IDĄ W PARZE

Oba produkty wystarczyły na ponad dwa miesiące bardzo regularnego stosowania. Mogę śmiało Wam powiedzieć, że stosowałam je z przyjemnością. Stosowanie tych kremów pomogło w utrzymaniu stałego, dobrego nawilżenia skóry na mojej buźce. Jest ona gładka i jakby aksamitna w dotyku, wyczuwalnie bardziej napięta i elastyczna. Zmniejszenia zmarszczek nie zauważyłam, ale przyznam że jakoś specjalnie się pod tym kątem swojej twarzy nie przyglądałam.

Malinkowy Świat

 

Krem na dzień i na noc wzajemnie się uzupełniały. Z początku bielą, po czym zanikają zostawiając film, który nie ingeruje np.: z podkładem na dzień. Na noc większa dawka powoduje częściowe świecenie, ale mamie to zupełnie nie przeszkadzało.

 

Z upływem tygodni stan cery poprawiał się, nie były to zmiany kolosalne bo cera mocno dojrzała nigdy nie uzyska wyglądu młodzieńczego, ale samo wygładzenie z nawilżeniem to już dla mojej mamy było bardzo dużo.

 

Poprzednie kremy w okresie zimowym nie przyniosły jej takich rezultatów. Dlatego ta zmiana w parę tygodni uświadomiła jej, że warto było skorzystać z firmy, o której zarówno ona jak i ja nie słyszałyśmy wcześniej.

 

Dojrzała cera nie tylko odnotowała wygładzenie i nawilżenie na dobrym poziomie. Na szyi skóra stała się bardziej elastyczna, mniej wiotka. W trakcie aplikacji kremy nie wywołały zapchania ani uczulenia. Mama przy tym duecie poczuła się młodziej, swoim koleżankom zaczęła polecać kremy jakie do niej zawitały.

Mangomania78

 

ŹRÓDŁA

https://miraga80.blogspot.com/2019/03/kosmetyki-biodermic-dermocosmetics-krem.html

https://mangomania78.blogspot.com/2019/02/witaminy-w-swiecie-pielegnacji-skory-od.html

https://echantillons-tests.blogspot.com/2019/02/collagen-series-czyli-kremy-do-twarzy.html

 

 

Zapraszamy do odkrywania kosmetyków BioDermic Dermocosmetics, BIO ważne by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon