fbpx

KOLAGEN –
AKTYWNIE DLA SKÓRY

19 listopada, 2018

Kolagen znają wszyscy. Jest naturalnym budulcem naszej skóry, dlatego też jego właściwości są oczywiste. Oczywiste było również to, że z chwilą, gdy pojawił się jako składnik kosmetyków, natychmiast został okrzyknięty królem substancji powodujących opóźnienie oznak starzenia.

 

Kosmetyki kolagenowe zaleca się stosować już w wieku 25 lat. W pewnym momencie kolagen po prostu ulega degradacji, w wyniku czego powstają jakże nieprzydatne do niczego 😉 zmarszczki, więc dostarczanie skórze odpowiednich zapasów kolagenu może znacznie ten proces powstrzymać. Jak wiadomo, kolagen ma właściwości nawilżające wpływające na wygładzenie skóry, dzięki czemu zauważalna jest redukcja zmarszczek i innych niedoskonałości.

 

Warto jednak mieć na względzie, że nie każdy aktywny kolagen jest taki „aktywny”. Najbardziej wartościowy jest kolagen o zachowanej oryginalnej strukturze potrójnej helisy, dzięki czemu skóra rozpoznaje go niemal jako własny. I właśnie dlatego BioDermic Dermocosmetics postawił na własną produkcję tego bezcennego składnika. Chcieliśmy mieć pewność, że oferujemy Wam kosmetyki o najwyższej jakości i skuteczności.

 

Kolagen znajdziesz w naszej serii kolagenowej, którą wzbogaciliśmy o dodatkowe składniki wzmacniające działanie substancji aktywnych. W kremach są to Hydrolizowane Mukopolisacharydy, które zwiększają penetrację śródskórną przez mieszki włosowe oraz przepuszczalność tkanki łącznej, dzięki czemu kolagen znacznie lepiej się wchłania. Poznaj nasz Krem na dzień z kolagenem morskim oraz Krem na noc z kolagenem morskim. Oba kremy zawierają również olej sezamowy, który dzięki sezamolinie posiada bardzo efektywne właściwości regeneracyjne, przekładające się na redukowanie oznak starzenia. Dlatego też można śmiało powiedzieć, że autorom receptury naszych kremów przyświecał tylko jeden cel – skuteczna walka ze zmarszczkami.

 

A jeśli o tym mowa, ciężko zapomnieć o jeszcze dwóch przedstawicielach naszej serii kolagenowej. Otóż wysoko zaawansowane Serum kolagenowe z kolagenem morskim dedykowane jest tym, co pragną błyskawicznej poprawy kondycji skóry i jej ujędrnienia. Zostało wzbogacone o kompleks nawilżający NMF, który zapobiega nadmiernej utracie wody, zapewnia długotrwałe nawilżenie i poprawia koloryt skóry. Podobnie jak Maska kolagenowa BioDermic Dermocosmetics. Oprócz intensywnego nawilżenia, zapewni Ci oszałamiający efekt liftingu. 100% bio aktywny kolagen to regeneracja, odżywienie i wyraźny znak STOP na drodze starzenia się skóry.

 

A gdy już poznasz naszych kolagenowych bohaterów, zapraszamy do odkrywania kosmetyków BioDermic Dermocosmetics z pozostałych serii, BIO naprawdę warto dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon