fbpx

DEKOLT
I SZYJA

21 grudnia, 2018

Uważaj, to one mogą zdradzić Twój wiek

Twarz promienna, zero zmarszczek, ale jak spojrzymy szerzej, to jakoś nie pasuje do reszty. Mowa o szyi i dekolcie. Często pomarszczone, zniszczone, zapomniane. To właśnie kluczowy problem – tak koncentrujemy się na twarzy, że zapominamy o jej przedłużeniu.

A warto pamiętać, zwłaszcza, że skóra szyi i dekoltu starzeje się znacznie szybciej. Wystawianie jej na słońce latem i skrywanie pod ciepłymi bluzkami zimą, na pewno w tym procesie nie pomaga. Niemal pozbawiona gruczołów wymaga naprawdę wyjątkowego traktowania. Co robić?

 

Nawilżenie to podstawa

 

Delikatna skóra potrzebuje naturalnej ochrony, a tylko gdy jest odpowiednio nawilżona i odżywiona może się jakoś bronić przed szybkim wiotczeniem i spadkiem elastyczności. Dbajmy o nią z tą samą intensywnością, co o twarz. Krem aplikujmy codziennie, rano i wieczorem. Najlepiej jak najczęściej. Wklepujemy go od dołu do góry. Takie ruchy pobudzą ukrwienie i specyfik lepiej się wchłonie. Wyliczanka: dekolt, szyja, twarz – długo piękna skórę masz, powinna stanowić naszą codzienną mantrę.

 

Specjalnie dla szyi i dekoltu

 

Czy do pielęgnacji tych obszarów skóry musimy stosować kosmetyki dedykowane? Niekoniecznie, ale jak wiadomo zawsze lepiej celować w punkt. A co takiego sprawia, że krem do szyi i dekoltu jest lepszy od zwykłego kremu nawilżającego? Jego skład, który uwzględnia specyfikę skóry w tych miejscach i zapotrzebowanie na wartości przekazywane przez odpowiednio dobrane składniki.

 

Perły w nowej odsłonie

 

Aby perły pięknie połyskiwały na Twojej szyi, sięgnij po nie zanim założysz naszyjnik J Ekstrakt z pereł obfituje w białka, aminokwasy i składniki mineralne, dzięki czemu zapewnia skórze odpowiednie nawodnienie i ujędrnienie. Ma działanie antyoksydacyjne, nadaje skórze jedwabistą miękkość i promienny wygląd.

 

Taki jest właśnie Krem do szyi i dekoltu z ekstraktem z pereł. A właściwie jest jeszcze lepszy. BioDermic Dermocosmetics stawiając na najwyższą jakość składników, jak i ich synergiczne działanie, oferuje znacznie więcej. W naszym kremie znajdziesz również wyselekcjonowane wyciągi z oliwek i przekonasz się, co potrafią na… własnej skórze.  Chronią powierzchnię skóry przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i zwiększają przenikalność pożądanych składników w głąb skóry. A tych jest wiele. Wystarczy wspomnieć o oleju ze słodkich migdałów. Jego wysoka zawartość gwarantuje dogłębne nawilżenie, wygładzenie i uelastycznienie. To nie wszystko, bo sekwencje oligosacharydów oparte na kwasie glukuronowym stymulują neogenezę kwasu hialuronowego, co wpływa na jeszcze bardziej intensywne nawilżenie oraz przywrócenie objętości skóry. Z tym kremem, możesz przestać się martwić, że Twoja szyja zdradzi więcej niż twarz, od teraz nie ważne, ile lat masz! 🙂

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak powiedzieć: spróbuj sama, BIO możesz zachować młodość na dłużej. No i po co chodzić ciągle w golfie, lepiej nim jeździć 😉

 

Spróbuj, BIO ważne, by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon