fbpx

DERMOKOSMETYKI –
WARTO ICH UŻYWAĆ?

17 października, 2018

CO TO SĄ DERMOKOSMETYKI I DLACZEGO WARTO ICH UŻYWAĆ?

 

Dermokosmetyki. Czy warto po nie sięgać? Czy to tylko tani chwyt marketingowy? Czasem to rzeczywiście zwykły trik, więc by mieć pewność, że nie dałaś się nabrać, lepiej wiedzieć, czym są tak naprawdę dermokosmetyki.

 

DERMOKOSMETYKI A KOSMETYKI

Kosmetyki to wszystkie substancje przeznaczone do kontaktu z ciałem. Natomiast dermokosmetyki to o wiele więcej. Dermokosmetyki to produkty zawierające aktywne biologicznie substancje, które mają działanie podobne do tych, jakie mają leki. Dermokosmetyki to w 100% naturalne składniki. Bez parabenów, bez żadnych silikonów. Dermokosmetyki to nie tylko pielęgnacja skóry, to również głębokie nawilżenie, ochrona przed utratą wody i wysuszeniem. Dermokosmetyki to w końcu redukcja niedoskonałości i opóźnienie oznak starzenia.

 

DLA KOGO?

Dla każdego. Biorąc pod uwagę na jakie szkodliwe czynniki zewnętrzne narażona jest skóra na co dzień, przyda się jej profesjonalna i skuteczna pielęgnacja. W szczególności jeśli skóra jest wrażliwa, sucha, skłonna do przebarwień i uczuleń. A według szacunków, co czwarta z nas ma kłopoty z alergiami skórnymi i nadwrażliwością spowodowaną np. zanieczyszczeniem środowiska. Zatem lepiej przeciwdziałać, niż później borykać się z coraz poważniejszymi problemami.

 

BIO NAPRAWDĘ WARTO

Dlatego dla BioDermic DermoCosmetics dbałość o piękno i zdrowie skóry to podstawa. To wręcz nasza filozofia, a nasza nazwa mówi sama za siebie. Bio – bio używamy naturalnych surowców. Dermic (ang. derma = skóra) – bio naszym celem jest piękna i młoda skóra. Dermocosmetics – bio stosujemy aktywne biologicznie substancje, a nasze receptury opierają się na synergicznym działaniu, potęgując ich skuteczność. Stosujemy bezpieczne wyłącznie naturalne emolienty, które przyspieszają wchłanianie oraz chronią skórę przed wysuszaniem, a udoskonalone receptury pozwalają uzyskać efekty profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Dlatego też, z pełną odpowiedzialnością polecamy produkty BioDermic Dermocosmetics. Spróbuj sama, BIO  naprawdę warto.

https://dermocosmetics.pl/products/

Icon Icon Icon