fbpx

AKCJA
WYGŁADZENIE!

21 lutego, 2019

 

Jak wygładzić skórę twarzy?

 

Twoja skóra wymaga wygładzenia i poszukujesz skutecznego rozwiązania? Jest miejscami przesuszona, gdzie indziej chropowata i wyczuwalnie jej kondycja podupada? O takiej porze roku to nic nadzwyczajnego, choć pomóc sobie już można zarówno w prosty, jak i bardziej niezwykły sposób.

 

Jeśli zima dobrała Ci się do skóry…

 

Kaloryfery, nagła zmiana temperatur, tak że ciężko nadążyć za potrzebami naprzemiennego nawilżenia, natłuszczenia i ochrony…  Ale my się nigdy nie poddajemy i tanio skóry nie sprzedamy! J Przyszedł czas na rozwiązanie kompleksowe, czyli na nawilżenie, wygładzenie, poprawę kolorytu i napięcia skóry. A to wszystko w jednym z wybranych przez Ciebie kosmetyków BioDermic Dermocosmetics z serii hialuronowej lub kawiorowej.

 

Dlaczego kwas hialuronowy?

 

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszej skórze, dlatego jest on tak dobrze przez nią przyswajany. Ma niesamowite właściwości higroskopijne, dzięki czemu doskonale wiąże wodę w naskórku i utrzymuje głębokie nawilżenie. Kwas hialuronowy powoduje również napięcie skóry, wygładza drobne zmarszczki i nierówności. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i sprężysta. Chroni przed wiotczeniem i opóźnia proces starzenia.

 

W odsłonie hialuronowej BioDermic Dermocosmetics oferuje Ci Krem na dzień, Krem na noc, Serum intensywnie wygłądzające 3D oraz Maskę nasączoną serum hialuronowym. W świetle pojawiających się opinii, już widzimy, że Serum 3D ma szansę stać się prawdziwym hitem sezonu, ale najlepiej przekonać się o tym… na własnej skórze.

 

Dlaczego kawior?

 

Z kolei kawior, wiadomo, że w ludzkiej skórze nie występuje, ale ma do niej niezwykle podobny skład, a to przekłada się na jego niesamowitą skuteczność. Ekstrakt z kawioru odnawia uszkodzoną barierę ochronną naskórka, promuje proces odnowy komórek oraz produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki zawartości unikalnej kombinacji białek, lipidów, styrenów, witamin i minerałów wykazuje właściwości przeciwzmarszczkowe. Skóra jest dobrze odżywiona i łatwiej się regeneruje, a co w przypadku niekorzystnego wpływu smogu, klimatyzacji i mrozu, ma kolosalne znaczenie.

 

Z serii kawiorowej BioDermic Dermocosmetics ma do zaoferowania Krem na dzień, Krem na noc, Serum przeciwzmarszczkowe, Maskę kawiorową i uwaga – specjalnie dedykowany Krem pod oczy i na powieki. Warto poznać go bliżej, zwłaszcza jeśli teraz można go zdobyć zupełnie za darmo, bo dodajemy go do każdego zakupionego kremu lub serum. Sprawdź sama!

 

 

Zapraszamy, BIO nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie by dać skórze, to co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon