fbpx

AIRLESS CZYLI
MNIEJ POWIETRZA

15 lutego, 2019

 

Opakowania lepsze od innych?

 

Przeglądamy składy kosmetyków i wnikliwie studiujemy ich zawartość. Zachęcają nas ciekawie brzmiące nazwy i przekonują obietnice błyskawicznych efektów. Ale samo opakowanie też jest ważne i oczywiście nie chodzi nam o zafoliowany kartonik. Przeczytaj cały wpis, a dowiesz się dlaczego warto wybrać airless.

 

Mniej znaczy więcej

 

Airless – już sama nazwa opakowania wskazuje na to, że do substancji znajdującej się wewnątrz, nie ma dostępu powietrza. A „mniej powietrza” oznacza więcej korzyści! Krem nie traci wartości i zachowuje 100% swoich właściwości przez cały okres użytkowania. Jest to możliwe ze względu na skuteczną ochronę przed wysychaniem.

 

Wszystko pod kontrolą

 

Ponadto w opakowaniu airless krem się nie starzeje i ma większą trwałość. I może to śmiesznie zabrzmi, ale masz go więcej! Jak to możliwe? Dzięki precyzji dozowania. I nie dość, że masz pod kontrolą ilość aplikowanego produktu, to na dodatek zużyjesz go do ostatniej kropelki.

 

Komfortowa higiena

 

Airless to nie tylko sterylne środowisko dla kremu, ale i dla Twojej skóry. Dzięki temu, że nie ma dostępu do masy i nie przenosi się bakterii osadzonych na opuszkach palców, zachowana jest czystość mikrobiologiczna produktu. Dodatkowo higieniczne wykonanie opakowań z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i niewchodzących w reakcję z kremem, pozwala stwierdzić, że obecnie na rynku nie ma lepszego opakowania dla kosmetyku.

 

Wygląd ma znaczenie

 

Na koniec nie wypada nie wspomnieć, że takie opakowania po prostu pięknie się prezentują, a nie ukrywajmy to również ma znaczenie. Czy więc można mieć jeszcze wątpliwości, jakie wybrać? Eleganckie, komfortowe i … pełne tajemnic, ale o tym musisz przekonać się już sama!

 

 

Higieniczne opakowanie airless zapewnia komfortową aplikację i zwiększa wydajność preparatu do maksimum. A nasze ❤ produkty  są tego warte.

 

BIO ważne, by dać skórze to, co najlepsze w naturze!

Icon Icon Icon